Choď na obsah Choď na menu
 


Opäť provokuje

25. 6. 2009

Počestná Miley opäť provokuje

 

Fotky Miley Cyrus niektorí prirovnávajú k pózam pornoherečiek

dnes 14:58 – LOS ANGELES

Pred dvomi rokmi Disney hviezda Miley Cyrus (16) vyhlasovala, podobne ako mnoho jej podobných v tom istom veku, že bude viesť počestný život a prvý pohlavný styk bude mať až po svadbe s tým pravým a jediným, ktorý bude do konca života stáť pri jej boku.

 

 


Hoci Miley uznávajú tisícky fanúšikov na všetkých kontinentoch, vďaka seriálu Hannah Montana i jej popových koncertoch, jej vtedajším vyjadreniam azda veril iba málokto. Veď z malého káčatka sa postupne stala tvár kondómov a nechýbali ani nahé pózy pre časopis Vanity Fair v pätnástich rokoch.

 

Momentálne stíha tínedžerka okrem „lásky“ k Nickovi Jonasovi, pózovať v lascívnych pózach, pre omnoho staršieho režiséra veľkofilmu Adama Shankmana (44). Otvorenému gayovi dovolila aj rôzne obchytkávania a zapózovala mu aj na stoličke. Čo bude po zverejnení snímok Shankmanom nasledovať sa dá predpokladať. Ospravedlnenia ako v prípade úniku fotografií, na ktorých si Miley "vyrába šikmé oči", čím pobúrila Ázijcov žijúcich v USA.

Najbohatšia tínedžerka je totiž považovaná aj za najvplyvnejšiu mladú osobu za veľkou mlákou a jej dosah na formovanie mladých je enormný.

 

 
 
 

Zdroj: Aktuality.sk,dailymail.co.uk,gi2x,  Foto: profimedia.cz,SITA,TASR